Romantická svatba, příjemná oslava nebo nadupaný teambuilding?

Uděláme všechno proto, abyste se dobře bavili a skvěle si pochutnali. Máme speciální prostory pro Vaši zábavu a odpočinek s bowlingem, monumentálním krbem a udírnou. Jsou jako stvořené pro pořádání akcí - svateb, rautů, seminářů či hudebních večerů.

Přijďte se k nám pobavit.

I firemní školení může být zábava a příjemná změna. Přijďte k nám vymyslet něco skvělého a zároveň si odpočinout! K dispozici jsou vám dvě bowlingové dráhy, kulečník, stolní fotbal i šipky. Zabaví se opravdu každý.

Ať je vás třeba pár nebo rovnou pět, můžete za námi přijet klidně hned. Prostory Hotelu Stará škola jsme přizpůsobili Vašim nejmenším a dětský koutek je jim k dispozici. Zábavu najdou i v okolí hotelu – čeká na ně pohádkové království i lanový park.

Plánujete velkolepou oslavu, svatbu nebo rodinné setkání? Rezervujte si náš do dřeva oděný prostor s mohutným krbem a prezentační technikou. A budete-li chtít, můžeme si udělat maso na rožni nebo něco vyudit.

Zábavní centrum ve stylu venkovské stodoly je prostorem s kapacitou až 100 osob dle uspořádání stolů. Vybaveno je vlastním barem, bowlingem, kulečníkem, krbem, tanečním parketem, pódiem s plátnem a dataprojektorem. Je tak multifunkčním prostorem v našem hotelu, který lze využít pro všechny druhy akcí, především pro svatby, rodinné oslavy a firemní teambuildingy.

Otevírací doba ve dny, kdy není prostor rezerován

Pondělí           na objednání pro akce

Úterý              na objednání pro akce

Středa 18:00 - 22:00